Je voelt na het lezen van deze tekst waarschijnlijk al dat je dit nodig hebt. Het resoneert enorm, omdat je weet dat hier bij jou een belangrijk struikelblok ligt. En dus ook de sleutel om het tij te keren.
Maar ja … (ik hoor je al denken). Wat kost het dan?
Nou dat valt reuze mee … want de waarde hiervan is echt minimaal 997,- daar gaat het straks ook wel naartoe. Maar omdat ik het nu voor het eerst lanceer zet ik het introductietarief op slechts € 797,-. excl btw.
Of 3 termijnen á 267- excl btw.
Korting
Nu geldt echter nog een gave korting. Heel eerlijk die deuren waren al gesloten, maar omdat nog veel mensen op vakantie waren, heb ik hem nog even ‘open’ gezet voor je om hiervan te profiteren. Je krijgt t/m zondag 10 september 23:59 uur maar liefst 150 euro korting!
Je kunt deze codes gebruiken voor 150 euro korting:
> Als je kiest voor deelname aan Volle Kracht Vooruit met 1 termijn, gebruik dan deze waardeboncode: Korting150
> En als je kiest voor deelname in 3 termijnen gebruik je Korting50x3 (je ziet dat hij voor termijn 1 die 50 euro in mindering brengt. En dat gebeurt ook bij termijn 2 en 3 waarvan je later een factuur ontvangt).
Enneh even eerlijk hé, slecht 217 euro per maand is natuurlijk een schrijntje als je realiseert dat het boordevol tips én hulp zit om meer klanten te halen uit wat je nu al hebt staan. En met het gave Omzet- en Actieplanboekje ga je er ook echt mee aan de slag. Gegarandeerd. Dat verdien je niet alleen snel terug, maar heb je ook nog jaren plezier van.
Want dit krijg je allemaal:
3 maanden mijn kennis, kunde en energie in een besloten community met alleen ondernemers die net als jij de basis al hebben staan, maar waar het sneller, makkelijker en tikkie meer mag zijn..
Elke werkdag slinger ik je aan met een korte video met mega coole tips, tricks, inzichten en vooral actie (omzet verhogende actie). Deze kan je elk moment herhalen.
3 Masterclasses gericht op mindset, focus en structuur in je marketing & sales (inclusief opname).
3 Plannings en Q&A sessie met mogelijkheid om je Maandplan live te laten evalueren door Ingrid (inclusief opname).
Een fantastisch Omzet- en Actieplan boekje (je wilt nooit meer zonder). Alleen dit boekje is de investering al waard. Dit gaat je enorm helpen om op je pad te blijven.
We starten maandag 11 september en gaan door tot de kerst. Moet je eens kijken wat dat voor effect gaat hebben op je business! NB: je hoeft de 11e er niet voor thuis te blijven, je kunt alles herhalen.

BONUS
De training ‘Waanzinnig Waardevolle Workshops’. Hiermee ga jij workshop maken waaruit jij direct klanten haalt voor jouw traject. Ik leer je stap voor de techniek waardoor jouw workshop mega waardevol wordt, zonder dat je te veel weggeeft. Waardoor je aan het einde direct klanten overhoudt voor jouw traject. Deze training heeft een waarde van €197,- maar eigenlijk zoveel meer. Dit is voor mij dé manier geweest waardoor ik veel makkelijker pieken kon realiseren in mijn omzet.